رهبر شیعیان پاکستان به دست آمریکا به شهادت رسید

به گزارش «شیعه نیوز»، اعجاز الحق فرزند ضیاء الحق رییس جمھور سابق پاکستان در سخنانی از جنایت آمریکا در شھادت حجت الاسلام والمسلمین سید عارف حسین حسینی رھبر سابق شیعیان پاکستان پردہ برداشت.

وی با اشارہ به شایعات موجود در کشور که حجت الاسلام والمسلمین سید عارف حسین حسینی را پدر وی شھید کردہ است، گفت: اوضاع کشور در آن زمان طوری بود که مردم به پدر من «ضیاء الحق رییس جمھورسابق پاکستان» شک کردند با این که ایشان یکی از دوستداران امام خمینی (رحمه الله علیه) بودہ است.

اعجاز الحق با اشارہ به سخنان ضیاء الحق که دیدار امام خمینی (رحمه الله علیه) به او نیروی جدید می بخشد، افزود: پدرم از امام خمینی (رحمه الله علیه) متاثر بودہ و ایشان را دوست داشت، به ھمین دلیل به حجت الاسلام والمسلمین سید عارف حسین حسینی ھم که مورد تایید امام خمینی (رحمه الله علیه) بود، احترام فراونی قائل بود.

وی با بیان این که کشور ھمیشه تحت تاثیر و نفوذ دستگاہ امنیتی آمریکا بودہ است، تصریح کرد: آمریکا از ترس این که انقلاب اسلامی ایران به رھبری حجت الاسلام والمسلمین سید عارف حسین حسینی در خاک پاکستان برسد، ایشان را به کمک یکی از کشورھای عربی ترور کرد.

انتهای پیام/ 852

[ منبع این خبر سایت شیعه نیوز می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رهبر شیعیان پاکستان به دست آمریکا به شهادت رسید» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات