ایران دیر یا زود دستورالعمل حج را امضا می کند

به گزارش «شيعه نيوز»، این روزنامه در مقاله ای با ادعای اینکه ایران علی رغم موضع ثابت عربستان در استقبال از حجاج ایرانی و تسهیل ورود آنها به این کشور، تفاهم نامه حج و دستوالعمل آن را امضا نکرد، در ادامه ادهای خود نوشت: عربستان همچنان مشتاقتر از دولت ایران برای ورود حجاج این کشور و تشرف آنها به سرزمین های مقدس است اما این کشور خواهان نظم نیست زیرا به شورش و تحمیل واقعیت عادت دارد که این اقدام تحت هیچ توجیهی عملی نیست.

نویسنده با اداعای اینکه ایران هم اکنون در حال مانور دادن است اما دیر یا زود دستورالعمل حج را امضا خواهد کرد زیرا نمی خواهد از صحنه به در باشد و یا دچار بحران داخلی با ملت خود شود، مدعی شده است: غیاب حجاج ایرانی از حج موضوع آسانی برای عربستان نیست بلکه عربستان زیارت حجاج ایرانی از خانه خدا را حق آنها در ادای مناسکشان می داند و و از آنها استقبال می کند.

بلافاصله پس از سیاسی کاری های عربستان در امر حج رسانه های این کشور از هیچ کوششی برای صحیح جلوه دادن دیدگاههای این کشور و کارشکنی های آنها در این زمینه فروگذار نکرده اند. امروزه با رجوع به هر روزنامه و رسانه سعودی می توان فرافکنی و تلاش این کشور برای توجیه اشتباهات فاحش مقامات آل سعود در خصوص ممانعت از ادای مناسک حج از سوی رژیم جعلی آل سعود را ملاحظه کرد.

 
انتهای پیام/654

[ منبع این خبر سایت شیعه نیوز می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ایران دیر یا زود دستورالعمل حج را امضا می کند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات