آموزش فرهنگ زیست محیطی به دانش آموزان بهار

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بهار روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این مجموعه با همکاری تشکل مردم نهاد 'بهار ثمین الوند' از ابتدای مهرماه سال جاری اقدام به آموزش یک هزار و 200 دانش آموز مقاطع ابتدایی شهرستان، در زمینه های محیط زیست و آشنایی با فرهنگ زیست محیطی می کند.
مجید شعبانلو بیان کرد: آشنا شدن دانش آموزان با مباحث زیست محیطی آنها را نسبت به این موضوع حساس کرده و از آلوده کردن طبیعت و آسیب وارد کردن به طبیعت خدادادی پرهیز می کنند.
وی اظهار کرد: دانش آموزان علاوه بر یاد گیری فرهنگ زیست محیطی می توانند مروج توجه به محیط زیست در کانون خانواده و بین دوستان باشند.
وی گفت: تعامل والدین با فرزندان موجب شده آنها به توصیه های فرزندان خود توجه کنند چون بی توجهی به هشدارها و توصیه های صحیح ، نقش منفی تربیتی بر روی فرزند دارد.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بهار هدف از برگزاری دوره های آموزشی برای دانش آموزان را آشنایی کودکان و نسل آینده با فرهنگ زیست محیطی و تقویت فرهنگ توجه به طبیعت در جامعه ذکر کرد.
شعبانلو یادآوری کرد: سال گذشته 600 دانش آموز بهاری با همکاری محیط زیست و اعضای موسسه مردم نهاد 'بهار ثمین الوند' آموزشهای زیست محیطی را فرا گرفتند.
شهرستان بهار در 15 کیلومتری همدان قرار دارد.
7526/6993

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آموزش فرهنگ زیست محیطی به دانش آموزان بهار» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات