تابلوهای تبلیغاتی دیوار منازل شهروندان ساروی جمع آوری می شود

سید احمد صالحی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران گفت که این تبلیغات محیطی نامناسب که گاهی با نصب داربست همراه است ، آلودگی بصری برای شهروندان ایجاد کرده است .
وی افزود : با بازگشایی مسیر برخی خیابان های شهر ساری مشاهده شد که مالکان منازل و حتی مدارس حاشیه این مسیر ها ، تابلوهایی را برای تبلیغات نصب کردند و به متقاضیان اجاره می دهند .
این عضو شورای شهر ساری گفت : طبق قانون نصب هرگونه داربست و تابلوی تبلیغاتی باید با اخذ مجوز از شهرداری باشد تا منظر شهری دچار آشفتگی نشود.
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر ساری با اعلام این که تاکنون 50 تابلوی تبلیغاتی فاقد مجوز شهرداری که بر روی دیوار منازل شهروندان و مدارس شهر نصب شده بود ، شناسایی شد ، افزود : با هماهنگی های صورت گرفته با مراجع قضایی ، این تابلوها بزودی جمع آوری می شود .
وی در پاسخ به پرسشی در باره نصب تصاویر برخی اعضای شورای شهر ساری بر روی داربست های تبلیغاتی و شائبه تبلیغات پیش از انتخابات شورای شهر نیز گفت که این داربست ها از سطح شهر ساری جمع آوری شده است .
** افزایش 70 میلیارد ریالی بودجه کمیسیون فرهنگی شورای شهر ساری
صالحی بودجه امسال کمیسیون فرهنگی شورای شهر ساری را 195 میلیارد ریال اعلام کرد و گفت که سال گذشته بودجه این کمیسیون 125 میلیاردریال بود .
وی تعداد برنامه های فرهنگی ، ورزشی و اجتماعی اجرا شده در سال گذشته را 600 عنوان اعلام کرد و افزود : در بودجه امسال این کمیسیون سرفصل جدید کمک به رسانه ها گنجانده شده است .
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر ساری بودجه کمک به رسانه را سه میلیارد ریال اعلام و گفت که تلاش می شود تا این بودجه به صورت عادلانه میان اصحاب رسانه توزیع شود .
صالحی معیارهای توزیع عادلانه را اعلام نکرد .
2096/1654

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تابلوهای تبلیغاتی دیوار منازل شهروندان ساروی جمع آوری می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات