مراکز فرهنگی البرز مخاطب محور شوند

به گزارش ایرنا ، سیدموسی حسینی کاشانی روز دوشنبه در اولین جشنواره ظرفیت ها و توانمندی های موسسات فرهنگی و هنری استان البرز درکرج افزود: باید به شکلی برنامه ریزی شود که جوانان و نوجوانان احساس نکنند برنامه فرهنگی مورد علاقه شان درشهر وجود ندارد.
وی اضافه کرد: با توجه به تنوع سلایق فرهنگی و هنری در جامعه باید به تناسب نیازهای فرهنگی برنامه ریزی داشته باشیم .
حسینی کاشانی گفت: ما باید برای ارائه خدمات ذوق وسلیقه مخاطبان را درعرصه های مختلف شناسایی ونسبت به آن ظرفیت سازی و ارائه خدمات کنیم .
وی بیان داشت : خوشبختانه اکنون دراستان البرز بیش از140 موسسه فرهنگی و هنری فعالیت می کنند که 100 موسسه به صورت تک منظوره و 40 موسسه به صورت چند منظوره آموزش و خدمات فرهنگی هنری ارائه می دهند.
کاشانی گفت : علاوه براین 60 مجوز ایجاد موسسه فرهنگی وهنری دردست اقدام و 250 کانون تبلیغات درحال فعالیت و همچنین 25 انجمن مختلف دراین استان تشکیل شده است.
وی خاطرنشان کرد: دولت باید به سمت چابک سازی حرکت کند و کاررا به خود اهل کاربسپارد اما متاسفانه برای مسئولین و مخاطبان چنان روشن نیست.
وی افزود: سعی شده نسهیل درامور وارائه مجوز فعالیت برای گروه های مختلف فرهنی و هنر ی ایجاد کنیم و ازحداکثر ظرفیت ها برای خدمات فرهنگی استفاده کنیم .
2098/ 6155

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مراکز فرهنگی البرز مخاطب محور شوند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات