نواک جوکوویچ: نبود نادال در مسابقات ناراحت کننده است


نواک جوکوویچ از آسیب‌دیدگی‌ رافائل نادال و کناره‌گیری او از مسابقات اوپن فرانسه اظهار ناراحتی کرد.
به‌ گزارش ‌ایسنا‌ و به نقل از یاهو، رافائل نادال که از ناحیه مچ دست آسیب دیده بود در راند سوم مسابقات اپن فرانسه از ادامه مسابقات انصراف داد.
نواک جوکوویچ تنیس باز شماره یک جهان از این اتفاق اظهار ناراحتی کرد و گفت: معمولا این اتفاق نمی‌افتد که در هفته‌ دوم مسابقات گرنداسلم راجر فدرر و رافائل نادال را نداشته باشیم و این تنیس بازان آسیب ببینند. به عنوان یک تماشاگر کسی دوست ندارد که چنین اتفاقی بیفتد، زیرا حضور تنیس بازان برتر در مسابقات بسیار مهم است، اما در حال‌ حاضر این اتفاق افتاده است. اگر نادال از بازی‌های انصراف داده یعنی اتفاق جدی برای او افتاده است. او یکی از بهترین بازیکنانی است که در مسابقات حضور داشته است. نداشتن او ناراحت کننده است. با این حال من ادامه می‌دهم و امیدوارم که خوب پیش بروم.
او که به دنبال اولین قهرمانی خود در مسابقات اوپن فرانسه است قصد دارد در المپیک ریو نیز شرکت کند.
جوکوویچ درباره مشکل "زیکا" در المپیک نیز گفت: من می‌خواهم در المپیک شرکت کنم. هیچ چیز تغییر نکرده است. لغو کردن مسابقات غیر قابل تصور است. بسیاری از ورزشکاران و تماشاگران برای این بازی‌ها بر‌نامه‌ریزی کرده‌اند. سلامتی مهم است. ما نباید فقط به افرادی فکر کنیم که به ریو سفر می‌کنند. مردمی که آنجا زندگی می‌کنند چه؟ فکر می‌کنم باید از زاویه متفاوتی به این مساله نگاه کرد تا نتیجه‌ مطلوب‌تری گرفت.انتها‌ی‌ پیا‌م

[ منبع این خبر سایت ایسنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نواک جوکوویچ: نبود نادال در مسابقات ناراحت کننده است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات