هاشمی: مجمع کمیته ملی المپیک ابهامی نداشت


رییس کمیته ملی المپیک گفت: ابهامی در مجمع کمیته ملی المپیک وجود نداشت و اینکه حسابرس باید گزارش مالی را بخواند را، در اساسنامه جدید لحاظ می‌کنیم.
به گزارش ایسنا، کیومرث هاشمی در حاشیه مجمع عمومی کمیته ملی المپیک در جمع خبرنگاران گفت: تمام اعضای مجمع حضور داشتند البته به جز تعدادی که در خارج از کشور بودند. جلسه خوبی برگزار شد و مباحث مفیدی هم مطرح شد. در مورد بحث بودجه هم چیزی که حائز اهمیت است تخصیص بیشتر اعتبارات است و اینکه بودجه 6-7 ماهه کمیته ملی المپیک در ماه پیش رو تخصیص داده شود تا ما بتوانیم هزینه‌های اعزام را تامین کنیم. ما جلساتی را در اواخر فصل با سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی داشتیم که توانستیم صددرصد بودجه را بگیریم. جلساتی هم در ابتدای سال برگزار کردیم. در کل فضا خوب است و امیدوارم با کمکی که انجام می‌شود دغدغه و نگرانی‌ها برطرف شود.
هاشمی در مورد اینکه در مجمع عنوان شد گزارش مالی باید توسط حسابرس ارائه شود و آیا نباید زودتر این مورد در اساسنامه اصلاح می‌شد، تصریح کرد: ابهامی وجود نداشت. بر اساس اساسنامه هر سال حسابرس جدید باید کار حسابرسی را انجام دهد و گزارش آن در جلسه هیات اجرایی مطرح شود. ما صورت مالی را به اعضای مجمع ارائه کردیم اما جزئیات آن را طبق اساسنامه نمی‌توانستیم در اختیار شما بگذاریم. البته مشکلی هم نداشتیم چرا که هیات اجرایی کمیته ملی المپیک منتخب مجمع است. در بحث اصلاح اساسنامه این موضوع را هم لحاظ می‌کنیم و فکر می‌کنم در مجمع بعدی این مسئله لحاظ شده باشد.
رییس کمیته ملی المپیک در مورد اینکه قرار است وزارت ورزش هم شرایطی فراهم کند تا مدال‌آوران به استخدام این نهاد درآیند گفت: از هر کاری که به ایجاد انگیزه برای ورزشکاران کمک کند کوتاهی نخواهیم کرد. ما گفته‌ایم که مدال‌آوران کارمند و عضوی از کمیته ملی المپیک خواهند شد. اکنون خودشان مختار هستند که کمیته ملی المپیک را انتخاب کنند یا وزارت ورزش را. غیر از این هم باز هم هر کمکی باشد انجام می‌دهیم تا ایجاد انگیزه شود.ادامه دارد...


[ منبع این خبر سایت ایسنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «هاشمی: مجمع کمیته ملی المپیک ابهامی نداشت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات