برگزاری جلسه فوق‌العاده برای تعیین نرخ تلفن ثابت

به گزارش خبرگزاری مهر، علی اصغر عمیدیان گفت: در جلسه روز گذشته کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، مدلهای مختلف تعیین تعرفه تلفن ثابت مورد بررسی قرار گرفت اما هنوز نتیجه قطعی مشخص نشده است.

دبیر كمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات افزود: در این جلسه ابعاد مختلف تغییر تعرفه تلفن ثابت مطرح شد اما با توجه به اهمیت موضوع تعرفه و ضرورت بررسی همه جانبه، قرار شد در جلسه فوق‌العاده بعدی كمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات كه با حضور مسئولان شركت مخابرات ایران برگزار می‌شود، راجع به این موضوع بررسی بیشتر صورت گرفته و تصمیم‌گیری شود.

شرکت مخابرات ایران طی درخواست خود به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات پیشنهاد افزایش آبونمان تلفن ثابت و نیز قیمت خط تلفن از ۵۰ هزار تومان به ۲۵۰ هزار تومان را ارائه داده است. وزارت ارتباطات به صورت تلویحی با افزایش نرخ های تلفن ثابت موافقت کرده است و قرار است در کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات نرخ های جدیدی برای تلفن ثابت مصوب شود.

[ منبع این خبر سایت مهر-دانش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برگزاری جلسه فوق‌العاده برای تعیین نرخ تلفن ثابت» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات