کارگروه ارتقاء کیفیت ارتباطی عتبات عالیات تشکیل می‌شود

به گزارش خبرگزاری مهر، وزارت ارتباطات اعلام کرد: با توجه به لزوم برنامه ریزی درازمدت برای تامین ارتباطات و زیرساخت های مخابراتی لازم جهت ارائه خدمات با کیفیت مناسب به زائران اربعین حسینی، محمد جواد آذری جهرمی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت از سوی وزیر ارتباطات، مامور تشکیل کارگروه ارتقاء کیفیت ارتباطی عتبات عالیات شد.

به این منظور و طبق نظر شورای فنی وزارت ارتباطات مبنی بر تشکیل این کارگروه، مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت مامور شد تا علاوه بر تشکیل کارگروه مذکور، با ارزیابی و پیش بینی نیازهای ارتباطی و استفاده از ظرفیتهای تمامی بخش های مختلف وزارت ارتباطات، امکانات اپراتورهای داخلی، منطقه ای و بین المللی، برای تامین ارتباطات و زیرساخت های مخابراتی در جهت ارائه خدمات با کیفیت، برنامه ریزی لازم و دقیق مناسب صورت دهد.

همچنین در حکم جداگانه ای، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت را با حفظ سمت به عنوان «رئیس کمیته پدافند غیر عامل وزارت ارتباطات، شرکت ها، سازمان ها و مراکز تابعه» منصوب کرد.

این انتصاب به استناد بند «ح» ماده (۱) آئین نامه اجرایی بند (۱۱) ماده (۱۲۱) قانون برنامه چهارم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی انجام شد.

در بخشی از متن حکم از سوی محمود واعظی آمده است: «امید است در راستای اجرای سیاست های کلی نظام در بخش پدافند غیر عامل کشور (۲۹/۱۱/۱۳۸۹) و سند راهبردی امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات و بکارگیری تمامی مساعی خویش در راستای کاهش آسیب پذیری، افزایش پایداری ها، تولید بازدارندگی، تسهیل مدیریت بحران و تداوم خدمات ضروری در حوزه پدافند سایبری کشور و نیز همکاری و تعامل با سازمان پدافند غیرعامل کشور، در جهت انجام وظایف و مسئولیت های محوله جدیت و تلاش وافری را ایفا کنید.

به گزارش مهر، محمدجواد آذری جهرمی هفته پیش به عنوان مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت از سوی وزیر ارتباطات منصوب شد.

[ منبع این خبر سایت مهر-دانش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کارگروه ارتقاء کیفیت ارتباطی عتبات عالیات تشکیل می‌شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات