واردات گیاهان زینتی از چین ممنوع شد

سازمان توسعه تجارت در نامه هایی جداگانه به مرکز واردات وامور مناطق آزاد و ویژه گمرک ایران با ممنوع اعلام کردن واردات گیاهان زینتی از چین، نوع و نرخ تعرفه خدمات بازارچه های مرزی مصوب هیات دولت و همچنین تمدید گواهی شرکت ماد خودرو دیزل را ابلاغ کرد. خبرگزاری ایرنا: سازمان توسعه تجارت در نامه هایی جداگانه به مرکز واردات وامور مناطق آزاد و ویژه گمرک ایران با ممنوع اعلام کردن واردات گیاهان زینتی از چین، نوع و نرخ تعرفه خدمات بازارچه های مرزی مصوب هیات دولت و همچنین تمدید گواهی شرکت ماد خودرو دیزل را ابلاغ کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت، این سازمان در نامه مربوط به ممنوعیت واردات گیاهان زینتی از چین و با توجه به نامه وزارت جهاد کشاورزی درباره واردات گیاهان زینتی از چین (لاکی بامبو، بنسای، پاچیرا و غیره) از این وزارتخانه درخواست کرده به گمرکات ابلاغ کند واردات گیاهان زینتی اعم از نهال، نشاء قلمه، گیاهچه و سایر اجزاء آنها از کشور چین تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

** ابلاغ نوع و نرخ تعرفه خدمات بازارچه های مرزی به گمرک

همچنین در نامه مربوط به بازارچه های مرزی، یادآوری شده است که این موارد بانضمام 10 برگ ضمائم مربوطه ممهور به مهر دفتر هیأت دولت درخصوص نوع و نرخ تعرفه خدمات قابل ارائه در بازارچه های مرزی مندرج در ماده پنج آئین نامه اجرایی قانون بودجه امسال کل کشور برای گمرک ارسال شده است.

** تمدید گواهی شرکت ماد خودرو دیزل

درنامه مربوط به شرکت ماد خودرو دیزل نیز آمده است: با توجه به نامه دفتر صنایع خودرو و نیرو محرکه درباره تمدید گواهی فعالیت نمایندگی شرکت ماد خودرو دیزل نمایندگی رسمی کامیون های جی.ای.سی(JAC)، موضوع برای اطلاع و اقدام لازم با رعایت ضوابط و مقررات مربوطه از جمله آیین نامه اجرایی ضوابط فنی واردات خودرو ارسال شده است.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان « واردات گیاهان زینتی از چین ممنوع شد » اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات