اسدی و قنبرزاده درگیر شدند؟!

برخی از اخبار از درگیری بین دبیرکل فدراسیون فوتبال با عضو پیشین هیئت رئیسه این فدراسیون حکایت دارند، موضوعی که فعلاً با سکوت طرفین همراه شده است. خبرگزاری تسنیم: کمتر از چهار روز دیگر انتخابات فدراسیون فوتبال برگزار می‌شود و از بین سه کاندیدای نهایی یعنی مصطفی آجورلو، عزیزالله محمدی و مهدی تاج یک نفر رئیس فدراسیون خواهد شد.

در این بین بحث و کشمکش اصلی بین حامیان علی کفاشیان در فدراسیون فوتبال با افرادی که خواهان تحول در این فدراسیون هستند، شیوه برگزاری انتخابات برای انتخاب رئیس بعدی فدراسیون فوتبال است، موردی که حتی باعث درگیری بین دو طرف هم شده است.

امروز و کمتر از چند ساعت پس از مناظره کاندیداهای ریاست فدراسیون فوتبال در سیما، منصور قنبرزاده که از گزینه‌های نایب رئیسی دوم دو نفر از کاندیداهاست به فدراسیون فوتبال رفت تا در مورد شیوه برگزاری انتخابات با علیرضا اسدی، دبیرکل فدراسیون گفت‌وگو کند.

اسدی که این روزها از حامیان فدراسیون کفاشیان است همان‌طور که پیش‌تر نیز اعلام کرده بود، روی برگزاری مجمع با اساسنامه فدراسیون فوتبال تأکید داشت و یکی از موارد موکد از سوی او انتخاب رئیس فدراسیون با دو سوم آرای مجمع بود. گفته می‌شود اختلاف‌نظر دو طرف در این مورد و البته مسائل دیگر در نهایت باعث درگیری لفظی بین آنها شده، درگیری که ظاهراً فراتر از یک گپ و گفت ساده بوده است.

تماس خبرنگاران تسنیم برای پیگیری این موضوع با طرفین ماجرای امروز فدراسیون فوتبال البته بی‌نتیجه ماند تا مشخص شود، اوضاع و احوال این‌روزهای ساختمان مشکی کوچه سوم خیابان سئول خیلی هم آرام نیست.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان « اسدی و قنبرزاده درگیر شدند؟! » اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات