آخرین آمار از فروش فیلم های سینمایی

با به پایان رسیدن فرصت اکران فیلم‌های نوروزی، گیشه سینماهای کشور نسبت به دو ماه گذشته نتوانست آخر هفته پر فروغی را پشت سر بگذارد. در بین فیلم‌های در حال اکران «اژدها وارد می‌شود»، «رسوایی 2» و «یک دزدی عاشقانه» نسبت به سایر فیلم‌های در حال اکران فروش موفق‌تری‌ را در پایان هفته گذشته به ثبت رساندند. وب‌سایت آی سینما: با به پایان رسیدن فرصت اکران فیلم‌های نوروزی، گیشه سینماهای کشور نسبت به دو ماه گذشته نتوانست آخر هفته پر فروغی را پشت سر بگذارد. در بین فیلم‌های در حال اکران «اژدها وارد می‌شود»، «رسوایی 2» و «یک دزدی عاشقانه» نسبت به سایر فیلم‌های در حال اکران فروش موفق‌تری‌ را در پایان هفته گذشته به ثبت رساندند.

رونق گیشه کم شد

رسوایی 2

آخرین ساخته مسعود ده نمکی با بازی اکبر عبدی، محمدرضا شریفی نیا، سحر قریشی و... که از پانزدهم اردیبهشت‌ ماه به نمایش درآمده، تا پایان جمعه شب توانسته یک میلیارد و 80 میلیون تومان در تهران و 65 میلیون تومان در سینماهای شهرستان فروش کند. به گفته امیر قطبی، مدیر پخش «فیلمیران»، فیلم «رسوایی 2» در روزهای پنجشنبه و جمعه هفته گذشته به ترتیب 67 و 72 میلیون تومان فروش کرده است.

یک دزدی عاشقانه

«یک دزدی عاشقانه» به کارگردانی امیر شهاب رضویان، با بازی مهدی هاشمی، فرهاد آییش، لوون هفتوان، لادن مستوفی، امیر حسین رستمی و... به عنوان یکی از فیلم‌های اکران دوم بهار به روی پرده سینماهای کشور آمد. این فیلم با گذشت 23 روز از آغاز نمایش‌اش تا پایان شب گذشته، 769 میلیون تومان در تهران و 90 میلیون تومان در شهرستان‌ها فروش کرده است. به گفته قطبی این فیلم در روزهای پنجشنبه و جمعه به ترتیب 65 و 88 میلیون تومان درآمد داشته است.

دلبری

«دلبری» که برای اولین بار در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و در آن هنگامه قاضیانی، آتیلا پسیانی، عباس غزالی و... به ایفای نقش می‌پردازند، بعد از 23 روز نمایش تنها 167 میلیون تومان فروش کرده است. به گفته فیاض هوشیار پارسیان مدیر پخش «سیمای مهر»، فروش «دلبری» در دو روز آخر هفته گذشته، در مجموع 19 میلیون تومان بوده است.

مرگ ماهی

جدیدترین فیلم روح الله حجازی که یکی از پربازیگر ترین فیلم‌های در حال اکران است، از پانزدهم اردیبهشت به اکران عمومی درآمده و در طول این مدت 480 میلیون تومان فروش کرده است. حبیب اسماعیلی مدیر شرکت پخش «رسانه فیلمسازان» در آمد «مرگ ماهی» در روزهای پنجشنبه و جمعه هفته گذشته را 45 و 44 میلیون تومان عنوان می‌کند.

اژدها وارد می‌شود

«اژدها وارد می‌شود» ساخته مانی حقیقی که به عنوان یکی از نخستین فیلم‌های اکران دوم بهار به نمایش درآمد، با گذشت یک ماه از آغاز نمایش خود توانسته یک میلیارد و 400 میلیون تومان در تهران و 325 میلیون تومان در سینماهای شهرستان فروش کند. به گفته مهدی صباغ زاده مدیر پخش «نیمروز فیلم»، «اژدها وارد می‌شود» در روزهای پنجشنبه و جمعه 57 و 65 میلیون تومان فروش کرده است.

ابد و یک روز

با اتمام فرصت نمایش فیلم‌های اکران نوروزی، «ابد و یک روز» که در یک ماه گذشته نسبت به سایر فیلم‌ها فروش بیشتری داشت، با کم شدن سالن‌های نمایش دهنده‌اش و اکران آن در 6 سالن سینمایی، در روزهای پنجشنبه و جمعه هفته گذشته به ترتیب 45 میلیون و60 میلیون تومان فروش کرد. امیر قطبی فروش کل اولین ساخته سعید روستایی را 9 میلیارد و 700 میلیون تومان عنوان می‌کند که سهم فروش سینماهای تهران از این مبلغ، 6 میلیارد و 600 میلیون تومان بوده است.

50 کیلو آلبالو

«50 کیلو آلبالو» هم که مانند «ابد و یک روز» هفته پایانی اکران خود را پشت سر گذاشت، در طول ده هفته اکران توانست 14 میلیارد و 500 میلیون تومان فروش کند. به گفته احمد مختاری، مدیر پخش «هدایت فیلم»‌ این فیلم در روزها پنجشنبه و جمعه توانست به ترتیب 31 و 43 میلیون تومان فروش کند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها- فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «آخرین آمار از فروش فیلم های سینمایی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات