داور سرشناس ایران دنبال کوچ به استرالیا!

یکی از داوران مطرح فوتبال ایران مدتی است به دنبال خروج کامل زندگی‌اش از ایران است. تابناک: یکی از داوران سرشناس و مطرح فوتبال ایران که در عرصه بین‌المللی نیز فعال است می خواهد برای همیشه از ایران برود.

کوچ داوران مطرح ایرانی از کشورمان ظاهرا به یک اپیدمی تبدیل شده است. بعد از خداحافظی زود هنگام سعید مظفری زاده از داوری آن هم در اوج دوران قضاوت و کوچ همیشگی او از ایران به کانادا حالا نوبت به یکی دیگر از داوران بین المللی کشورمان شده تا به دنبال بار سفر بستن از ایران باشد.

این داور از مدت ها قبل کارهای مربوط به اقامت خود در استرالیا را انجام داده است و قصد دارد در آینده ای نزدیک برای همیشه از ایران برود تا در استرالیا زندگی کند.

به نظر می رسد فشارهایی که روی داوران ایرانی است باعث شده تا برخی از این داوران قبل از موعد بازنشستگی عطای کار را به لقایش ببخشند و در اوج و زودتر از فرارسیدن سن بازنشستگی خود را از صحنه داوری خارج کنند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان « داور سرشناس ایران دنبال کوچ به استرالیا! » اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات