نیکو خصال:/ ایران - قرقیزستان را جای دیگری برگزار کنید!


به گزارش "ورزش سه"، اما مدیر مجموعه ورزشی آزادی با انتشار نامه ای خبر داده است که پیش تر به فدراسیون فوتبال اطلاع داده بود بلافاصله بعد از بازی های می خواهند چمن استادیوم را ترمیم کنند و از فدراسیون فوتبال خواسته بود که دیدار یا تمرینی را برای اجراء در استادیوم آزادی برنامه ریزی نکند.


تمرین کردن تیم ملی در یک زمین خوب حق تیم ملی و کی روش است و مایه تاسف است در حالی که در همسایگی ما و در امارات باشگاه ها ده ها زمین تمرین دارند تیم ملی ما یک زمین تمرین خوب ندارد! اینجا باید به فدراسیون فوتبال ایراد گرفت که با این همه درآمد در سال های اخیر دست کم زمین کمپ را ترمیم نکرد و زمانی به فکر ترمیم چمن افتاده است که تیم ملی مهیای بازی های مقدماتی جام جهانی آتی می شود.

 


عدم برگزاری هر گونه تمرین یا مسابقه ای از تاریخ 6 خرداد تا 6 تیر درخواست مدیر مجموعه ورزشی آزادی از مهدی تاج بوده است و با این شرایط باید گفت بازی با قرقیزستان هم باید در ورزشگاه دیگری برگزار شود چون این بازی قرار است 18 خرداد برگزار شود.


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نیکو خصال:/ ایران - قرقیزستان را جای دیگری برگزار کنید!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات