شکار دو مار در حیاط یک منزل مسکونی

افسر شیفت آماده‌ی آتش نشانی بجنورد گفت: آتش نشانان دو مار را در داخل خودرو و حیاط یک منزل مسکونی به دام انداختند. آفتاب : حسن طبری اظهار کرد: روز گذشته با تماس مالک منزل واقع در روستای باباامان بجنورد، مبنی بر مشاهده ی یک حلقه مار، بلافاصله امدادگران آتش نشانی از ایستگاه شماره سه برای امدادرسانی در محل حادثه حاضر شدند.

وی ادامه داد: مالک منزل که برای جمع آوری میوه ی درخت در حال تکان دادن شاخه‌ها بوده است، متوجه افتادن یک حلقه مار روی سقف ماشین شده که بلافاصله در داخل خودرو پنهان می‌شود.

به گزارش ایسنا، طبری افزود: امدادگران آتش نشانی بعد از حضور در محل حادثه با شناسایی محل اختفاء مار، با استفاده از میله مارگیر موفق به شکار مار شدند. بعد از اتمام عملیات مالک منزل متوجه حضور مار دیگری در حیاط منزل شد که آتش نشانان در دومین عملیات، مار را شکار و به نگرانی مالک پایان دادند.

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شکار دو مار در حیاط یک منزل مسکونی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات