حضور بانک کشاورزی در همایش نقش بانک های توسعه ای در توسعه و رونق اقتصادی کشور

«دومین همایش نقش بانک های توسعه ای در توسعه و رونق اقتصادی کشور» با مشارکت بانک کشاورزی و با هدف بررسی نقش کلیدی بانک های توسعه ای در فرآیند توسعه اقتصادی کشور و بررسی میزان تأثیرگذاری این بانک ها برای برون رفت از مشکلات اقتصادی دهم خردادماه سال جاری در تهران برگزار شد. آفتاب : به گزارش روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، در این همایش که با حضور برخی از مقامات اجرایی کشور، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مدیران ارشد بانک ها، اساتید دانشگاه ها و صاحبنظران اقتصادی کشور برگزار شد، سر فصل هایی از قبیل: بانکداری توسعه ای کشوری در جهان، بانکداری توسعه ای در ایران و بانک های توسعه و اقتصاد ایران مورد بررسی قرار گرفت.

بر اساس این گزارش،از آنجا که بانک های توسعه ای در توسعه اقتصادی کشورها و رفع تنگناهای موجود رسالت مهمی بر عهده دارند، بانک کشاورزی نیز به عنوان یکی از بانک های توسعه ای جمهوری اسلامی ایران و تنها  نهاد مالی بخش کشاورزی  که در رونق این بخش نقش اساسی ایفا می کند، ضمن حمایت از برگزاری این همایش، در برپایی آن مشارکت فعال داشت.

این گزارش می افزاید: بانکداری توسعه‌ای کشوری در جهان (بانکداری توسعه‌ای کشوری و  بانکداری  توسعه ای جهانی)  بانکداری توسعه ای در  ایران ،عملکرد بانک های توسعه ای و چالش های پیش رو در ایران مهم ترین محورهای این همایش بود.

[ منبع این خبر سایت آفتاب نیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حضور بانک کشاورزی در همایش نقش بانک های توسعه ای در توسعه و رونق اقتصادی کشور» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات