تأثیرات متقابل همسایگی شهروندان مشهدی و مهاجرین افغانستانی

نشست شهرداری مشهد تأثیرات متقابل همسایگی شهروندان مشهدی و مهاجرین افغانستانی با حضور «سید حسام رضوی» مدیر دفتر منطقه‌ای افغانستان، پاکستان و شبه‌قاره هند خبرگزاری تسنیم و «رضا عابدی» پژوهشگر حوزه سیاست فرهنگی در شهرداری مشهد بررسی می‌شود.

به گزارش دفتر منطقه‌ای خبرگزاری تسنیم، در سلسله نشستهای شهر، فرهنگ و اجتماع شهرداری مشهد، مسائل مختلف این شهر مورد بررسی قرار می‌گیرد.

دویست و بیست و پنجمین نشست از این سلسله نشستها نیز به مهاجرین افغانستانی اختصاص یافته است.

در این نشست تأثیرات متقابل همسایگی شهروندان مشهدی و مهاجرین افغانستانی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

در دویست و بیست و پنجمین نشست مقامات شهری مشهد، «حسام رضوی» مدیر دفتر منطقه‌ای افغانستان، پاکستان و شبه‌قاره هند خبرگزاری تسنیم و «رضا عابدی» پژوهشگر حوزه سیاست‌گذاری فرهنگی، به بررسی تأثیرات همسایگی شهروندان مشهدی و مهاجرین افغانستانی خواهند پرداخت.

این نشست روز چهارشنبه 95/3/12 ساعت 8:30 در محل ساختمان اصلی شهرداری مشهد واقع در میدان شهدای این شهر برگزار می‌شود.

شرکت برای عموم آزاد است.

انتهای پیام/.

[ منبع این خبر سایت تنسیم-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تأثیرات متقابل همسایگی شهروندان مشهدی و مهاجرین افغانستانی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات