حمایت منفورترین مرد آمریکا از مضحک ترین کاندیدای ریاست‌جمهوری

اگر بخواهیم برای ضرب‌المثل «کبوتر با کبوتر باز با باز» یک مصداق عینی ذکر کنیم شاید حکایت این دو فرد بهترین مصداق باشد.

به گزارش شریان نیوز، مارتین شکرلی مدیر اجرایی و مالی یک شرکت دارویی در آمریکاست. در دورۀ مدیریت او قیمت داروی پیریمتامین که از داروهای مورد استفاده بیماران مبتلا به ویروس اچ‌آی‌وی است به‌شدت افزایش یافت و موجب اعتراض شدید بیماران شد. با این افزایش قیمت او توانست پول زیادی به جیب بزند. شکرلی سیاستمداران آمریکایی را «یک مشت کودن» خواند. یکی از کارهایی که او همیشه می‌کند این است که در توییتر مدام از خوشتیپی‌اش حرف می‌زند. حالا او از دونالد ترامپ که منفورترین کاندیدای ریاست‌جمهوری آمریکا لقب گرفته حمایت کرده است.

 

حمایت منفورترین مرد آمریکا از منفورترین کاندیدای ریاست‌جمهوری

عکس زیر نیز متعلق به دونالد ترامپ کاندیدای ریاست‌جمهوری آمریکاست. او به دلیل مخالفت با ورود پناهندگان به غرب در جهان چهرۀ خوبی از خود نشان نداده است. از نظر ترامپ نیز سیاستمداران آمریکا یک مشت افراد نادان و ناتوان هستند. او نیز همیشه در توییتر خوشتیپی‌اش را به رخ بقیه می‌کشد.


حمایت منفورترین مرد آمریکا از منفورترین کاندیدای ریاست‌جمهوری

[ منبع این خبر سایت شریان-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حمایت منفورترین مرد آمریکا از مضحک ترین کاندیدای ریاست‌جمهوری» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات