محل قربانی شدن فاطمه کوچولو در پارک

حدود یک هفته از مرگ دخترک پنج ساله‌اش در پارک کوهسار می‌گذرد، از حرف‌ها و حدیث‌هایی که مردم محله در موردش می‌زنند آنقدر دل چرکین است که نمی‌خواهد با هیچ خبرنگار و رسانه‌ای مصاحبه‌ای کند؛ می‌گوید داغ فرزندش برایش هنوز زنده است و انگار همین دیروز بود که فاطمه را به مهدکودک برده و یا او را در کلاس قرآن ثبت‌نام کرده است؛ تنها خواسته‌اش مجازات مسببان این حادثه و نصب یک آبسردکن به نام فاطمه در محله است و می‌گوید خودرویش را می‌فروشد و این آبسردکن را در محل نصب می‌کند!

به گزارش ایسنا، هنوز هم مردم محله شهرک رضویه دور آبشار جمع شده و شب‌ها نیز برای فاطمه شمع نذر می‌کنند؛ هنوز شایعات محلی در مورد چگونگی فوت این کودک پنج ساله زیاد است. عده‌ای مادر این کودک را نشانه گرفته و قصه‌هایی در مورد بی‌مبالاتی این مادر و ... می‌گویند اما مادر فاطمه نرگس خانم این روزها خسته‌تر از آن است که به این شایعات و قصه‌های محلی پاسخ دهد.

او اجازه انداختن عکس و فیلمبرداری را به ما نمی‌دهد و می‌گوید: در طول این چند روز بارها به پارک رفته و در کنار آبشار نشسته‌ام و به قتلگاه دخترم نگاه کردم و جالب است که بدانید که اهالی محل در کنار من نشسته و بدون آنکه مرا بشناسند در مورد مادر فاطمه و بی‌توجهی‌اش داستان‌ها می‌گویند.

با اینکه نمی‌خواهد با هیچ رسانه‌ای و خبرنگاری صحبت کند اما در همین حین پسر کوچکش با بغلی از روزنامه و پرینت سایت‌های خبری که مطالبی در مورد فاطمه منتشر کرده‌اند وارد شده و نرگس سرگرم خواندن مطالب آنها می‌شود و پس از مدتی فریاد و شیونش برمی‌خیزد که من این حرف‌ها را نزده‌ام! او در حالیکه پرینت گزارش یکی از خبرگزاری‌ها را در دست داشت می‌گوید من این حرف‌ها را نزده‌ام!

[ منبع این خبر سایت تابناک-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «محل قربانی شدن فاطمه کوچولو در پارک» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات