تأکید بر انتقال همه جان باختگان منا به کشور

معاون عربی و آفریقای وزیر امورخارجه بر انتقال فوری همه جان باختگان حادثه منا به کشورمان تاکید کرد. خبرگزاری ایسنا: معاون عربی و آفریقای وزیر امورخارجه بر انتقال فوری همه جان باختگان حادثه منا به کشورمان تاکید کرد.

حسین امیرعبداللهیان گفت: انتقال سریع جان باختگان و تعیین وضع و شناسایی فوری مفقودان اولویت ماست.

وی با اشاره به ادامه تماس های ایران و عربستان در این ارتباط ،افزود: جلسات و دیدارهای رسمی وزیر بهداشت و هیئت اعزامی کشورمان برای نحوه انتقال پیکر مطهر جان باختگان ایرانی حادثه منا با مقامات سعودی ادامه دارد و سفر آقای هاشمی به عنوان نماینده دولت، کمک کننده بوده است.

معاون وزیر امورخارجه تصریح کرد: انتظار داریم مقامات سعودی در کار شناسایی و انتقال پیکر جان باختگان متناسب با عمق فاجعه تسریع کنند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان « تأکید بر انتقال همه جان باختگان منا به کشور » اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات