ادامه همکاری با کمیته ملی المپیک تا زمان انتخاب سرپرست خزانه‌داری

به گزارش خبرنگار مهر، در پایان مجمع عمومی کمیته ملی المپیک محمدعلی شجاعی خزانه دار مستعفی این کمیته اظهارداشت: مجمع طبق روال عادی و دستور جلسه ای که از پیش تعیین شده بود برگزار شد و طی آن گزارش های لازم در زمینه های مختلف در اختیار اعضاء مجمع قرار گرفت.

وی در مورد تشریح گزارش حسابرسی کمیته توسط دبیر کل گفت: این گزارش مربوط به سال ۹۲ بود. طبق بند «پ» ماده ۶ اساسنامه گزارش حسابرسی ابتدا در هیئت اجرایی بررسی می شود و پس از تصویب ارائه خواهد شد و امروز هم این کار طبق روال قانونی انجام شد.

رئیس فدراسیون تیرو کمان در مورد انتقادی که توسط محمود خسروی وفا خطاب به وی و به خاطر استعفا از خزانه داری کمیته ملی المپیک مطرح شد، خاطرنشان کرد: از تمام اعضاء مجمع سال ۹۲ به من اعتماد کردند ممنون هستم اما بهتر بود آقای خسروی وفا گلایه هایشان را ابتدا به خود من می گفتند. من تا به امروز اطلاع نداشتم که چه کسانی به خاطر من از کاندیداتوری خزانه داری کمیته کنار رفته اند. در غیر این صورت حتماً از آنها تشکر می کردم!

محمدعلی شجاعی در ادامه ضمن تشریح آنچه موجب شد برای تصمیم به استعفا از خزانه داری کمیته ملی المپیک بگیرد، گفت: اگر یکی از اعضاء هیئت اجرایی تصمیم به استعفاء بگیرد، مشکل خاصی پیش نمی آید و می توان یکی را جایگزین کرد اما استعفای خزانه دار به خاطر کارهای مهمی مانند امضاء چک که توسط وی انجام می شود، مشکل ساز خواهد شد و بر همین اساس با وجود استعفاء همکاری با کمیته را ادامه می دهم اما این همکاری فقط تا زمانی است که سرپرست جدیدی برای این پست انتخاب شود که آن هم در اختیار من نیست.

[ منبع این خبر سایت مهر-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ادامه همکاری با کمیته ملی المپیک تا زمان انتخاب سرپرست خزانه‌داری» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات