خیلی‌ها مثل بنا این مشکل را دارند/ بار سنگینی روی دوش کشتی است

به گزارش خبرنگار مهر، در پایان مجمع عمومی کمیته ملی المپیک رسول خادم رئیس فدراسیون کشتی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مجتمع طبق روال عادی برگزار شد اما می خواهیم به موضوعی اشاره کنم که یکی از مهمترین موضوعات مجمع بود و در آن بحث جدی انجام شد.

وی با بیان اینکه موضوع کنترل دوپینگ حائز اهمیت است گفت: در مجمع امروز به آن پرداخته شد و همه به موضوع دوپینگ تاکید دارند در حالی که فرایند ناقصی را در کشور طی می کند. مدت هاست از طریق آموزش این موضوع را دنبال می کنیم اما از نظر من زمانی که آزمایشگاه تخصصی در کشور نداشته باشیم بحث دوپینگ برای ما خطرساز می شود.

رئیس فدراسیون کشتی گفت: نمی توان همواره به مراجعی استناد کرد که داروهای مجاز و بعضا غیرمجازی را در اختیار ورزشکاران قرار می دهند این یک موضوع جدی در ورزش قهرمانی است که باید در ورزش قهرمانی به آن پرداخته شود.

خادم در رابطه با اینکه خون ریزی بینی محمد بنا باعث نگرانی وی شده است گفت: اگر سری به خانه کشتی بزنید می بینید که هر روز خیلی از افراد دچار این مشکل می شوند.

رئیس فدراسیون کشتی همچنین در خصوص گلایه های اخیر سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: من در این مورد صحبتی نمی کنم و بهتر است از خود وی در این باره بپرسید

وی همچنین در مورد وضعیت کشتی اظهار داشت: بار سنگینی روی کشتی است قهرمان ملی ما در شرایط سختی به سر می برند و کادر فنی هم به شدت تحت فشار است باید به مجموعه این افراد کمک کنیم مردم انتظارات قابل توجهی از کشتی گیران دارند که باید با حمایت های لازم به  آنها کمک دهیم در حالی که خیلی از تنگاناها هم وجود دارد.

[ منبع این خبر سایت مهر-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «خیلی‌ها مثل بنا این مشکل را دارند/ بار سنگینی روی دوش کشتی است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات