ادبیات کی‌روش در شان تیم ملی ایران نیست/ گفتند توپ‌مان گم می‌شود!

به گزارش خبرگزاری مهر، فرهاد نیکوخصال در واکنش به صحبت های اخیر کی روش و انتقاداتش از مدیران ورزشگاه ازادی اظهار داشت: پس از پایان رقابت های لیگ برتر، عملیات بازسازی روی زمین شماره یک آزادی آغاز شد تا این زمین برای دیدارهای تیم ملی فوتبال در مرحله مقدماتی جام جهانی که شهریور ماه سال جاری برگزار می شود، آماده گردد. چند روز پش از آغاز عملیات بازسازی یعنی 27/02/1395 در نامه ای به آقای تاج رئیس فدراسیون یادآور شدیم که بازسازی زمین آزادی شروع شده و فدراسیون در برنامه ریزی های خود به این موضوع توجه داشته باشند.

وی افزود: آقای تاج پاسخی به نامه ما ندادند اما سکوت وی را به منزله رضایت و اطلاع ایشان تلقی کردیم و کار بازسازی زمین را آغاز نمودیم، ولی به یکباره دیدیم که کی روش با ادبیاتی که در شان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران نیست و البته در سال های گذشته نیز از وی مشاهده شده، تندترین انتقادات را نثار مدیران ورزشگاه آزادی کرد!

مدیرمجموعه ورزشی آزادی ادامه داد: در تمام دنیا پس از یک فصل پرفشار، به زمین استراحت داده می شود تا برای فصل آینده اماده شود. همین حالا زمین چمن ورزشگاه نیوکمپ بارسلون زیر کشت رفته تا برای مسابقات سال آینده آماده شود؛ تنها سه ماه تا برگزاری بازی های مرحله مقدماتی جام جهانی زمان باقیمانده و باید این کار را انجام می دادیم.

نیکوخصال با تاکید بر این موضوع که ورزشگاه آزادی همواره در خدمت تیم ملی فوتبال بوده، یادآور شد: آقای کی روش با بیان جملاتی چون رفتار خصمانه و عدم همکاری مدیران ورزشگاه آزادی با تیم ملی، کم لطفی کرده است. بعید می دانم که سرمربی تیم ملی فراموش کرده باشد که قبل از بازی گوام علی رغم مخالفت بنده با دستور مدبر مدیرعامل شرکت توسعه تیم ملی 10 جلسه در زمین شماره یک آزادی تمرین کرد، اگر اسم این کار همکاری نیست، پس چه چیزی است؟!

مدیر مجموعه ورزشی آزادی در پایان تصریح کرد: ورزشگاه آزادی همیشه در خدمت تیم ملی فوتبال بوده زیرا اعتقاد داریم سربلندی این تیم سربلندی نظام جمهوری اسلامی است. همین چند هفته پیش هم پیشنهاد دادیم که ورزشگاه آزادی این آمادگی را دارد که زمین شماره دو را برای برگزاری تمرینات در اختیار تیم ملی قرار دهد اما کادرفنی عنوان کرد نمی توانیم در آنجا تمرین کنیم چون اطراف زمین حصاری وجود ندارد و توپ های ما گم می شود! مخالفت با برگزاری تمرینات تیم ملی در زمین شماره دو آزادی در حالی است که کیفیت چمن زمین شماره دو عالی و نزدیک به زمین شماره یک آزادی است. در پایان بازهم تاکید می کنم که ورزشگاه آزادی آمادگی همه نوع همکاری را با تیم ملی دارد کما اینکه در سال های اخیر نیز این گونه بوده است.

[ منبع این خبر سایت مهر-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ادبیات کی‌روش در شان تیم ملی ایران نیست/ گفتند توپ‌مان گم می‌شود!» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات