دولت تدبیر و امید خدمات ارزنده ای به روستائیان سرباز ارائه کرده است

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر سیستان و بلوچستان، حمیدالدین یوسفی در نشست ستاد توسعه بیمه اجتماعی سرباز اظهارداشت: یکی از راه‌های خدمت به مردم منطقه بیمه اجتماعی است و هر مسئولی که جامعه را از خدمات نظام مطلع نکند به آنان ظلم کرده است‌.
وی با تأکید بر اهتمام جدی مسئولان در معرفی صندوق بیمه اجتماعی، گفت: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر تضمین ‌کننده آینده زندگی آنان است.
وی افزود: با توجه به اینکه بیش از 80 درصد مردم شهرستان سرباز ساکن روستا هستند، تمامی امکانات دستگاه‌های اجرایی از جمله فرمانداری و بخشداری‌ها در جهت جلب مشارکت بیشتر مردم‌، بسیج شوند.
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر سیستان و بلوچستان با ارائه توضیحاتی در زمینه نقش و اهمیت این بیمه در زندگی آینده خانوارهای روستایی و عشایر استان پرداخت.
امان‌الله شاقوزایی خواستار اطلاع ‌رسانی دقیق‌، شفاف و همچنین متقاعد و اعتماد ‌سازی در زمینه بیمه روستاییان برای جامعه شد.
وی بیان کرد: دستگاه‌های اجرایی‌، دهیاران و اعضای شوراها با استفاده از مکانیزم‌ها و ظرفیت ‌هایی که در اختیاردارند می ‌توانند در معرفی فراگیر صندوق و اطلاع‌ رسانی به جامعه هدف تأثیرگذار باشند.
شهر راسک مرکز شهرستان سرباز در 498 کیلومتری جنوب زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان واقع شده است.
3213 /8005 /6081

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دولت تدبیر و امید خدمات ارزنده ای به روستائیان سرباز ارائه کرده است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات