اجرای طرح های بزرگ علمی و فناوری در استانهای کمتر برخوردار

به گزارش خبرنگار ایرنا محمد صادق حاجی تاروردی روز دوشنبه در جلسه بررسی فناوری های زیست محیطی نوین در استانداری لرستان افزود: متاسفانه تاکنون استان لرستان در این راستا طرح و ایده ای را ارائه نداده است که به همین منظور جلسات مشترکی با مدیران استان برگزار و تلاش می شود تا طرح مناسبی برای استان لرستان تعریف شود.
وی بیان کرد : در راستای ارائه راه کارهای علمی برای رفع مشکلات در این استان و اجرای طرح علمی و فناوری بزرگ ، این معاونت دستاوردهای علمی را دراختیار کارشناسان لرستان به منظور تحقق اقتصاد مقاومتی قرار خواهد داد.
حاجی تارودی افزود :در حال حاضر رفع مشکل زوال بلوط و تامین آب صنعت از طریق فاضلاب شهری و صنعتی و انتخاب شهر سبز در لرستان در دستور کار این معاونت قرار دارد.
وی بیان کرد : در دولت تدبیر و امید تمام استان ها توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مورد مطالعه قرار گرفته و تمام مشکلات و توانمندیهای استان ها بررسی شده است که در این راستا اقدامات دانش بنیان درسطح کشور به ویژه در استان های کمتر برخوردار انجام می شود.
7274/6060

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اجرای طرح های بزرگ علمی و فناوری در استانهای کمتر برخوردار» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات