بررسی شیوه‌های نگارش رسانه‌ها در یک نشست تخصصی


نشست تخصصی «چالش‌های نگارش زبان فارسی و شیوه‌های نگارش در رسانه‌ها» با حضور چند تن از اساتید ارتباطات و پیشکسوتان عرصه رونامه‌نگاری برگزار می‌شود.
به گزارش خبرنگار بخش رسانه‌ ایسنا، این نشست تخصصی به همت دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها سه‌شنبه (11 خرداد ماه) با حضور اساتیدی چون سیدفرید قاسمی، فریدون صدیقی، حسین پاکدهی و حمیدرضا مدقق برگزار می‌شود.
اهمیت کوتاه‌نویسی، ضرورت‌های دنیای سرعت، تاریخچه و نمونه‌ها در ادبیات داستانی، رویکرد ادبی به خبر (امتناع و امکان) در حوزه خبرنویسی، گزارش و مصاحبه، نمونه‌خوانی، عکس به مثابه خبر در کوتاه‌نویسی و رویکرد جدید رسانه‌های دیجیتال و سبک روایت رسانه‌ای از جمله مباحثی است که در نشست تخصصی «چالش‌های نگارش زبان فارسی و شیوه‌های نگارش در رسانه‌ها» مورد بررسی قرار می‌گیرد.نشست تخصصی «چالش‌های نگارش زبان فارسی و شیوه‌های نگارش در رسانه‌ها» روز سه‌شنبه (11 خرداد ماه) ساعت 10:30 در دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها برگزار می‌شود.انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت ایسنا-هنری می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بررسی شیوه‌های نگارش رسانه‌ها در یک نشست تخصصی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات