مدیر شبکه مستند: هنوز با استعفایم موافقت نشده


مدیر شبکه مستند که یک روز پس از رفتن محمد سرافراز از صداوسیما، استعفایش را به معاون سیمای وقت ارائه کرد، گفت که تاکنون با استعفایش موافقت نشده است.امیر تاجیک در ادامه‌ی مطلب بالا تاکید کرد: تا روزی که این اتفاق نیفتد، ما با همان کیفیت قبلی به کار خود ادامه خواهیم داد.
مدیر شبکه مستند در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، درباره‌ی آخرین وضعیت استعفایش و اینکه آیا در دوره معاونت جدید سیما به همکاری با این شبکه ادامه می‌دهد؟ گفت:‌ آقای پورمحمدی (معاون وقت سیما) لطف کردند و استعفای اینجانب را قبول نکردند. اما من فکر می‌کنم به لحاظ مسائل مدیریتی که در همه کشورها و سطح بین‌المللی مطرح است، ما باید محیط را برای تیم جدید مدیریتی باز بگذاریم تا آنها خودشان در این مورد تصمیم بگیرند.
تاجیک همچنین در همین زمینه تصریح کرد:‌ محیط را برای مدیریت جدید باز گذاشتم تا خود تصمیم بگیرند که این شبکه به همان صورت که تا امروز هدایت و مدیرت می‌شده است ادامه پیدا کند یا یک تفکر و یک مدل مدیریتی جدید جایگزین روش کنونی شود. استعفای من تا کنون نیز قبول نشده است و تا آن روزی که این اتفاق نیفتد ما به کار خود با همان کیفیت قبلی ادامه خواهیم داد.
انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت ایسنا-هنری می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مدیر شبکه مستند: هنوز با استعفایم موافقت نشده» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات