پوستر بیست‌وچهارمین نمایشگاه قرآن رونمایی شد+عکس

رونمایی همزمان با نشست خبری بیست‌وچهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم از پوستر بیست‌وچهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، نشست خبری بیست‌وچهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در معاونت قرآنی وزارت ارشاد برگزارشد و در ابتدای این نشست از پوستر بیست‌وچهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم رونمایی‎شد.

 این پوستر توسط علیرضا کاظمی طراحی شده که پیش از این نیز سابقه طراحی پوستر برای فعالیت‌های قرآنی را داشته‌است.

در تفسیر این پوستر گفته‌شد: رنگ آبی زمینه نشانی از آسمان است و بیست‌وچهار برگه‌ای که در آن بکار برده‌شده؛ نمادی ازبیست‌وچهارمین دوره برگزاری نمایشگاه بین المللی قرآن کریم است. المان‌ها هرچه به مرکز نزدیک‌تر می‌شود سفیدتر و ذلال‌تر می‌شوند که حلقه آنها بر گردِ کره زمین نمادی از وحدت است. در این تصویر، ایران در مرکزیت کره زمین قرارگرفته که به عنوان نشانه‌ای از مرکزیت اسلام ناب محمدی تعریف شده‌است.

همچنین گره‌هایی که در زمینه کار دیده‌می‌شود نشان‌دهنده اتحاد و پیوند مسلمانان در جهان اسلام است.

این پوستر توسط علیرضا کاظمی طراحی شده است، وی سابقه بیست ساله در طراحی پوسترهای فرهنگی را دارد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پوستر بیست‌وچهارمین نمایشگاه قرآن رونمایی شد+عکس» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات