رئیس سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران مشخص شد

بیست و نهمین نمایشگاه کتاب تهران وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، طی حکمی سید عباس صالحی، معاون امور فرهنگی را به‌عنوان «رییس سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، طی حکمی سیدعباس صالحی را به عنوان رئیس سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران منصوب کرد.

در حکم علی جنتی خطاب به معاون امور فرهنگی آمده است:

اکنون که به لطف خداوند متعال و تلاش ارزنده جنابعالی و سایر همکاران آن معاونت بیست و نهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با حضور گسترده مردمی و موفقیت در خور تحسین، در محل دائمی خود برگزار گردید در طلیعه سومین دهه از این فعالیت راهبردی در حوزه نشر کشور، برنامه‌ریزی مطلوب، به هنگام و بلندمدت بیش از پیش اهمیت پیدا کرده است. با توجه به درایت، شایستگی و تجارب مفید جنابعالی به موجب این ابلاغ به سمت «رئیس سی‌امین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران» منصوب می شوید.

امید است با تلاش مجدانه و بهره‌گیری پیوسته از تجارب گذشته و ظرفیت‌های مختلف فرهنگی به ویژه تشکل‌های نشر در انجام این وظیفه سترگ ملی مؤید و موفق باشید.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رئیس سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران مشخص شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات