توسعه کشت گلخانه ای برای مقابله با کم آبی در ملارد دنبال می شود

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، اسماعیل صارمی در جمع اعضای شورای اسلامی ملارد با تأکید بر حفظ و حراست از اراضی کشاورزی، عدم آشنایی مردم و کشاورزان به مقوله کاربری اراضی را از مشکلات اساسی پیش رو عنوان کرد و گفت: با توجه به رشد روزافزون جمعیت و کم شدن اراضی و نیاز کاذب بعضی سودجویان، اراضی کشاورزی منطقه را مورد تهدید قرار می دهد.

وی ارتباط نزدیک شوراهای اسلامی با مردم و انتقال مسائل مربوط به اراضی کشاورزی به مجموعه مدیریت شهرستان را از نقاط قوت شوراهای اسلامی عنوان و از آن ها به عنوان حلقه واسط حاکمیت و مردم به عنوان بهترین گزینه برای آشنایی افکار عمومی با مجموعه قوانین و مقررات حاکم بر اراضی کشاورزی یاد کرد و خواستار تداوم هم اندیشی شوراها و دهیاری های منطقه با مجموعه کارشناسان جهاد کشاورزی شد.

مدیر جهاد کشاورزی ملارد به اختصاص اعتبار قابل توجه برای پیشبرد اهداف سازمان در جهت مبارزه با بحران کم آبی برای توسعه کشت های گلخانه ای اشاره کرد و گفت: این مدیریت آمادگی کامل دارد اعتبار لازم را در یک فرآیند قانونی در اختیار تولیدکنندگان و سرمایه گذاران کشت های گلخانه ای و قارچ قرار دهد تا هم بحران کم آبی را به حداقل برساند و هم بهره برداری در واحد سطح را با کمترین هزینه بالا برده و محصول سالم و ارگانیک را در اختیار مردم قرار دهد.

صارمی آمادگی مجموعه مدیریت و کارشناسان را برای ارتباط نزدیک و منطقی با شورای اسلامی و دهیاری ها اعلام و خواستار تداوم هم اندیشی در شهرستان ملارد شد.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «توسعه کشت گلخانه ای برای مقابله با کم آبی در ملارد دنبال می شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات