طراحی و قابلیت‌های دستبند هوشمند Gear Fit 2 سامسونگ با درز دفترچه راهنمای آن تایید شد

طراحی و قابلیت‌های دستبند هوشمند Gear Fit 2 سامسونگ با درز دفترچه راهنمای آن تایید شد

فارنت/ دفترچه راهنمای دستبند هوشمند Gear Fit 2 به بیرون درز پیدا کرده است، در این دفترچه راهنما شاهد طراحی و قابلیت‌های Gear Fit 2 هستیم و بر اساس اطلاعات مندرج در این دفترچه راهنما، دستبند هوشمند Gear Fit 2 سامسونگ را با مدل SM-R360 خواهیم شناخت.

همان‌گونه که اشاره شد طراحی این دستبند هوشمند نیز در دفترچه راهنمای Gear Fit 2 به چشم می‌خورد؛ جالب اینجاست که اگر بخواهیم از روی این طراحی قضاوت کنیم باید گفت تفاوت چندانی بین Gear Fit و Gear Fit 2 سامسونگ به لحاظ ظاهر شاهد نخواهیم بود.

اگر Gear Fit را از نزدیک دیده باشید حتما می‌دانید که این دستبند هوشمند چندان هم از لحاظ زیباشناختی طراحی نادرستی ندارد و با این حساب اگر Gear Fit 2 هم شباهت‌هایی با مدل اول این دستبند هوشمند داشته باشد نباید با دستبند هوشمند زشتی طرف باشیم.
gear_fit_2_manual
البته از روی طرح Gear Fit 2 بر دفترچه راهنمای این دستبند هوشمند زیاد نمی‌توان در خصوص ظاهرش قضاوت کرد؛ اما به نظر می‌رسد باز هم شاهد تغییرات جزئی در Gear Fit 2 هستیم. ظاهرا این دستبند هوشمند جدید سامسونگ خمیده‌تر طراحی شده تا بر روی دست احساس راحت‌تری را تداعی کند.

لازم به ذکر است که قسمت دکمه‌های این دستبند هوشمند هم با مدل قبلی خود تفاوت چندانی ندارد. از کنار موارد مربوط به طراحی این دستبند هوشمند که بگذریم، شیوه جدید شارژ شدن Gear Fit 2 به چشم می‌آید، بر اساس آنچه در دفترچه راهنما شاهد هستیم ظاهرا پایه‌ای برای شارژ در نظر گرفته شده است.

در حال حاضر هیچ خبری از زمان معرفی رسمی دستبند هوشمند Gear Fit 2 از جانب سامسونگ مطرح نشده است؛ اما رخ نشان دادن دفترچه راهنمای Gear Fit 2 به این معناست که این دستبند هوشمند مراحل ساخت خود را به اتمام رسانده و با این حساب انتظار می‌رود به زودی شاهد معرفی آن باشیم.

طراحی و قابلیت‌های دستبند هوشمند Gear Fit 2 سامسونگ با درز دفترچه راهنمای آن تایید شد

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «طراحی و قابلیت‌های دستبند هوشمند Gear Fit 2 سامسونگ با درز دفترچه راهنمای آن تایید شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات