تصویب اعتبارنامه قاضی‌پور در شعبه ۱ مجلس

تصویب اعتبارنامه قاضی‌پور در شعبه ۱ مجلسبه گزارش مشرق، مهرداد بائوج لاهوتی عضو شعبه یک مجلس دهم از تأیید اعتبارنامه منتخب مردم ارومیه در این شعبه خبر داد و گفت: اعتبارنامه نادر قاضی‌پور منتخب مردم ارومیه در مجلس دهم در جلسه امروز شعبه یک مجلس از سوی اعضای این شعبه تأیید شد.

وی افزود: در این جلسه، بررسی اعتبارنامه تمامی منتخبان عضو شعبه یک مجلس تأیید شد.

منتخب مردم لنگرود در مجلس دهم، تصریح کرد: هیچ شکایتی درباره اعتبارنامه منتخبان عضو شعبه یک مجلس به این شعبه واصل نشده است.

سیدمهدی مقدسی، حسین نیازآذری، فرهاد فلاحتی، سیدکاظم دلخوش، ژرژیک آبرامیان، محمدصادق حسنی، محمد خالقی، محسن علیجانی، مهرداد لاهوتی، محمدرضا تابش، محمد محمودی، صدیف بدری، ناهید تاج‌الدین، محمدقسیم عثمانی، سیدعلاءالدین خادم، بشیر خالقی، سیدمحمدجواد ابطحی، مجید ناصری‌نژاد، مسعود پزشکیان اعضای شعبه یک مجلس دهم را تشکیل می‌دهند.

طیبه شاه‌عنایتی منتخب مردم تهران در مجلس دهم پیشتر درباره اعتبارنامه نادر قاضی‌پور گفته بود که منتخبان زن مجلس دهم به رای مردم ارومیه احترام خواهند گذاشت و به اعتبارنامه نادر قاضی‌پور اعتراض نمی‌کنند.

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تصویب اعتبارنامه قاضی‌پور در شعبه ۱ مجلس» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات