مسلمان با پرسپولیس تمدید نکرده است

ستاره تیم پرسپولیس قراردادش را با این تیم هنوز تمدید نکرده است. به گزارش نامه نیوز، در حالی که برخی از رسانه ها مدعی شده اند محسن مسلمان قراردادش را با پرسپولیس تمدید کرده اما این بازیکن این موضوع را رد کرد.
مسلمان این روزها همراه با تعدادی از بازیکنان پرسپولیس به آنتالیا رفته تا فارغ از فوتبال در آرامش استراحت کند و به همین دلیل هنوز جلسه ای با مدیران پرسپولیس برای تمدید قرارداد نداشته است.
البته قرارداد مسلمان ۲ ساله بوده که سال دوم آن مشروط و منوط به مذاکرات است و به همین دلیل هنوز مشخص نیست مسلمان برای ماندن در پرسپولیس رضایت دهد چرا که شنیده می شود او رقم قرارداد بیشتری نسبت به سال قبل درخواست خواهد کرد.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مسلمان با پرسپولیس تمدید نکرده است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات