عبدی:اطلاعی ازجذب سیدجلال ندارم

سخنگوی باشگاه گفت: برای جذب بازیکنان با توجه به بودجه و توانمندی باشگاه عمل می کنیم. به گزارش نامه نیوز ، حسین عبدی در گفت وگو با کاپ، درباره جلسه هیات مدیره پرسپولیس اظهار داشت: این جلسه درباره ارایه آخرین گزارشات مالی و همچنین نقل و  انتقالات باشگاه بود. تا الان جلسه ای نبود ولی از الان باید مثل گذشته و فصل قبل جلسات خود را برپا سازیم. امروز بعد از مدت ها همه اعضا در کنار هم این جلسه را تشکیل دادند و درباره باشگاه صحبت کردند.

وی درباره جذب سیدجلال حسینی گفت: من در این باره اطلاعاتی ندارم. باید هم برانکو به جلسه تشریف بیاورد و درباره لیستی که ارایه داده صحبت کنیم. به همین خاطر من صحب های مربوط به جذب سیدجلال را نه رد می کنم ونه تایید می کنم.

عبدی اذعان داشت: ما نسبت به بودجه ای که داریم و توانمندی باشگاه عمل می کنیم. اگر قراردادها بالاتر از توانایی باشگاه باشند باشگاه با مشکل روبه روی می شود. امیدوارم هر بازیکنی که به پرسپولیس می آید اول به خاطر پرسپولیس بیاید و بعد به خاطر مسایل مالی. بازیکنان باید نسبت به باشگاه و مردم تعهداتی داشته باشند.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس درباره پایان دوران سرپرستی پرسپولیس بیان داشت: الان باشگاه دارد به خوبی اداره می شود. در سال گذشته هم 100 نفر در باشگاه بودند و تنش های زیادی وجود داشت اما خدا کمک کرد و ما با همه آنها صحبت کردیم و بسیاری از تنش ها از بین رفت تا جایی که توانستیم در پایان لیگ بسیاری از انتظارات را برآورده سازیم در هرحال مهم ترین مساله مردم هستند و این هیات مدیره در سال گذشته هیچ درآمد مالی نداشته است و تمام تلاش خود را برای برآورده کردن انتظارات مردم گذاشت.

عبدی خاطرنشان کرد: سال گذشت هم شایعاتی درباره ورود افراد ثروتمند به هیات مدیره بود این صحبت ها همیشه وجود دارد ولی شایعات همیشه واقعیت ندارد امثال خوردبین، زادمهر و سایرین عمر خود را در باشگاه گذاشتند. شاید کسی بخواهد با پول خود مشهور شود و به همین خاطر بخواهد به باشگاه بیاید. اما اگر کسی فقط به خاطر پرسپولیس و کمک به آن بیاید ما قطعا از او حمایت می کنیم. ما شاید فردا در این باشگاه نباشیم اما حتی اگر نباشیم هم از باشگاه حمایت می کنیم. مسوولیت در باشگاه پرسپولیس بسیار سنگین است.

وی در ارتباط با شرایط عالیشاه تاکید کرد: ما مسوول اجرایی نیستیم و باید گزارش مسوولان اجرایی باشگاه به دست ما برسد تا ما مطابق آن عمل کنیم.

عبدی در خاتمه درباره فصل آینده و حضور پرسپولیس در مسابقات جام قهرمانان آسیا بیان داشت: باید در چنین شرایطی همه دست به دست هم بدهیم تا شرایط باشگاه بهتر از قبل شود.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عبدی:اطلاعی ازجذب سیدجلال ندارم» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات