هشدار درباره طلا و فلزات معدنی

به گزارش مشرق، در این میان، خوانندگان توصیه های سرمایه گذاری من نیز به این جمع پیوستند؛ آنها هم به خونم تشنه بودند. آنها فکر میکردند، در حالی که روند افزایش قیمت طلا و رسیدن به بیش از 5 هزار دلار در هر اونس طی چند سال آینده آغاز شده است، شانس خود را برای خرید در زمان کاهش قیمت برای همیشه از دست داده اند.

در بخش معدن نیز همه چنین احساسی را داشتند . آنها می خواستند مرا در جلو جوخه آتش قرار دهند و خودشان ماشه را بکشند .

اما من بر موضع و پیش بینی خودم پافشاری کردم و به آنها گفتم: روند افزایش قیمت طلا به سمت 5 هزار دلار در هر اونس فردا اتفاق نمی افتد.

من تاکید کردم: بر عکس آنچه شما تصور میکنید، شرایط کنونی به گونه ای است که فلزات گرانبها (همه آنها) در مسیر یک سقوط بزرگ قرار دارند بزرگی میروند و حرکت بزرگ بعدی آنها، نزولی است .

برای تایید این ادعا، من مدل های هوش مصنوعی و شبکه عصبی برای طلا را به آنها نشان دادم.

همانطور که به وضوح در نمودار نشان داده شده، حرکت نزولی مستقیم برای طلا تا پایان ماه می پیش بینی شده بود.

طی یک ماه گذشته طلا ظاهر فریبنده خود را از دست داد به طوری که در 25 می نسبت به قیمت 1306 دلاری دوم می بیش از 65 دلار در هر اونس کاهش داشت .

حالا من قیمت 1241 دلاری را برای فروش پیش بینی کرده ام. اگر طلا بتواند این سطح را بشکند، ارزش این فلز گرانبها دستکم تا سطح 1202 دلار کاهش خواهد یافت و ا گر به راهش ادامه دهد، انتظار میرود قیمتها به سطوح مقاومت بین 1160 و 1180 دلار در هر اونس سقوط خواهد کرد.

بنابراین هر جا که احساس کنم روند صعودی آغاز شده است، به همه آنهایی که به این موضوع اهمیت میدهند خواهم گفت تا جایی که امکان دارد طلا، نقره، پلاتین، پالادیوم و سهام شرکتهای معدنی را بخرند.


منبع: عصر بازار

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «هشدار درباره طلا و فلزات معدنی» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات