صدور حکم بازداشت استاندار خائن نینوی+عکس

گروه بین الملل مشرق- دادگاه عالی استان نینوی طی حکمی رسمی خواستار دستگیری "اثیل النجیفی" استاندار استان نینوی واقع در شمال عراق شده است.
صدور حکم بازداشت استاندار خائن نینوی+عکس
بنابر این گزارش، حکم بازداشت وی به اتهام اختلاس اموال عمومی در زمان استانداری وی بر استان نینوی صادر شده است. نینوی به مرکزیت شهر موصل از سال 2014 به اشغال گروه تروریستی تکفیری - بعثی داعش در آمده است. مردم عراق نجیفی و مسعود بارزانی را به همکاری با داعش از طریق تسلیم استان نینوی به این گروه متهم کرده و خواستار مجاکمه آنها شده اند. اثیل النجیفی روز گذشته همزمان با آغاز مرحله دوم عملیات پاکسازی فلوجه از داعش خواستار جلوگیری از کمک ایران به عراق برای مبارزه با تروریسم و دخالت کشورهای حامی داعش همچون عربستان سعودی، امارات، اردن و ترکیه در امور داخلی عراق شده است. وی ا زمان تسلیم استان نینوی به داعش در استان کردستان عراق تحت حمایت مسعود بارزانی در حال گذران زندگی است.
صدور حکم بازداشت استاندار خائن نینوی+عکس
صدور حکم بازداشت استاندار خائن نینوی+عکس

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز-بین المللی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «صدور حکم بازداشت استاندار خائن نینوی+عکس» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات