فرهنگ جهادی از دستاوردهای کم نظیر دفاع مقدس است

به گزارش خبرگزاری مهر، علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری ودبیر شورای عالی امنیت ملی در ایین بهره برداری از  موزه سراسر نمای مقاومت درمجموعه باغ موزه دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس نماد تبدیل اموزه های دینی به رفتار عملی برای رفع مهمترین تهدیدات نظامی، چ امنیتی و اقتصادی بود

  شمخانی شکل گیری فرهنگ جهادی به عنوان رویه ای که در همیشه تاریخ نسخه بی بدیل پاسخگویی به پیچیده ترین مسئله های مدیریتی است را از دستاوردهای کم نظیر دفاع مقدس عنوان کرد.

شمخانی با قدردانی از تلاش ارزنده مدیریت شهری تهران که با ایمان و اعتقاد راسخ به فرهنگ نورانی دفاع مقدس اقدامات ارزنده ای را در ابعاد مختلف فرهنگی، اجتماعی و فنی برای زنده نگاه داشتن ارزشهای مقاومت و تبیین ان برای نسل امروز به اجرا گذارده است اطهار داشت: گام نهادن در این مسیر تکلیف ملی و اعتقادی مجموعه مدیران و کارگزاران نظام در حوزه های مختلف است.

[ منبع این خبر سایت مهر-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فرهنگ جهادی از دستاوردهای کم نظیر دفاع مقدس است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات