تداوم حضور مستشاری ایران/حامیان تروریسم خود را به شدت متضرر کردند

به گزارش خبرگزاری مهر، حسین امیر عبداللهیان با اشاره به عملیات مهم فلوجه عراق علیه داعش گفت: اگر کمک تهران و اقدامات موثر ارتش و نیروهای مردمی عراق و سوریه در مبارزه با تروریسم نبود اکنون هیچ نقطه امنی در منطقه حساس غرب آسیا وجود نداشت.

وی افزود: در صورت اراده جدی جهانی در مبارزه با تروریسم به یقین تروریست ها در آینده منطقه جایی نخواهند داشت.

امیرعبداللهیان تصریح کرد: متاسفانه حامیان دولتی و غیردولتی تروریست ها و طرف هایی که از تروریسم استفاده ابزاری می کنند، علاوه بر تهدید امنیت منطقه و جهان، خود را نیز به شدت متضرر کرده اند.

معاون وزیر امور خارجه گفت : جمهوری اسلامی ایران، تمرکز بر راه حل سیاسی، مبارزه جدی با تروریسم و همکاری های همه جانبه منطقه ای را از ضرورت های کنونی می داند.

[ منبع این خبر سایت مهر-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تداوم حضور مستشاری ایران/حامیان تروریسم خود را به شدت متضرر کردند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات