حبس‌ابد ۵بحرینی به‌اتهام‌جاسوسی‌برای‌ایرانبه گزارش جهان، مهر به نقل از پایگاه النشره خبر داد، دادگاه تجدید نظر بحرین روز یکشنبه حکم حبس ابد و لغو تابعیت ۵ شهروند شیعه این کشور را به اتهام جاسوسی برای ایران تایید کرد.

رژیم آل خلیفه مدعی شده است که این افراد به اتهام جاسوسی برای سپاه پاسداران ایران به منظور حمله به موسسات و بانک ها و موسسات مالی بحرین محکوم شده اند.

در ادامه اتهام زنی‌ های دستگاه قضایی بحرین علیه ایران آمده است که دو نفر از محکومان این پرونده به منظور آموزش های نظامی و دوره دیدن ساخت و بکارگیری اسلحه و مواد منفجره به ایران سفر کرده بودند.

دادگاه رژیم آل خلیفه ماه نوامبر ۲۰۱۵ این افراد را با ادعای جاسوسی برای ایران به حبس ابد و لغو تابعیت محکوم کرده بود.

گفتنی است که رژیم بحرینی بسیاری از رهبران مخالف این کشور را با ادعاهای واهی و طی محاکمه های صوری به زندان افکنده است. جمعیت وفاق ملی بحرین ماه نوامبر گذشته اعلام کرد که مقامات آل خلیفه طی چند سال گذشته با اهداف سیاسی تابعیت ۱۸۷ بحرینی را سلب کرده اند.

[ منبع این خبر سایت جهان نیوز-بین المللی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «حبس‌ابد ۵بحرینی به‌اتهام‌جاسوسی‌برای‌ایران» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات