عینک های هوشمند در راه المپیک -آکا

سایت علمی ، اخبار علمی آکااخبار علمی تازه های فناوری اخبار آموزشی

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش فناوری شخصی:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- به تازگی تیم دوچرخه سواری المپیک ایالات متحده خبر از عقد قرارداد با یک شرکت تامین کننده عینک های هوشمند داده است که به موجب این قرارداد اعضای این تیم در مسابقات المپیک پیش رو از عینک های هوشمند بهره خواهند برد.

,عینک,هوشمند,المپیک,[categoriy]

عینک های هوشمند در راه المپیک

عینک های هوشمند در راه المپیک -آکاعینک,هوشمند,المپیک

آکاایران: عینک های هوشمند در راه المپیک

به تازگی تیم دوچرخه سواری المپیک ایالات متحده خبر از عقد قرارداد با یک شرکت تامین کننده عینک های هوشمند داده است که به موجب این قرارداد اعضای این تیم در مسابقات المپیک پیش رو از عینک های هوشمند بهره خواهند برد.

به گزارش آکا ایران به نقل از رایورز به نقل از وب سایت خبری تحلیلی Engadget، عینک هوشمند گوگل با عرضه زودهنگام خود موجب ایجاد موجی از عدم اطمینان نسبت به فناوری عینک های هوشمند در جهان شد که این امر موجب شکست این پروژه بزرگ گردید.

حال به نظر می رسد که به تدریج در حال یافتن کاربری های جدید و البته مفید برای عینک های هوشمند هستیم که موجب می شود تا این محصولات بتوانند جایگاه محبوبی را در سطح جوامع مختلف به دست بیاورند.

 ,عینک,هوشمند,المپیک,[categoriy]

عینک های هوشمند در راه المپیک


در یکی از بهترین کاربری های ارائه شده برای این عینک ها، به تازگی شاهدی این هستیم که شرکت Solos اقدام به سازگار سازی عینک های هوشمند خود با موارد مورد نیاز برای ورزشکاران حرفه ای کرده است.

به این ترتیب در مسابقات المپیک شهر ریو در برزیل تیم دوچرخه سواری ایالات متحده از عینک های ساخت این شرکت استفاده خواهند کرد تا اطلاعاتی مانند سرعت، مسافت طی شده و... را بر روی عینک خود مشاهده کنند.

همچنین این عینک به صورت اختصاصی با نرم افزارهای حرفه ای ساخته شده برای دوچرخه سواران سازگار شده است تا بتواند بهترین بازدهی ممکن را برای افزایش کیفیت عملکرد تیم دوچرخه سواری المپیک آمریکا به همراه بیاورد.
 



[ منبع این خبر سایت آکاایران-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عینک های هوشمند در راه المپیک -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات





جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات