جایگزینی ۶۰ هزار کارمند چینی فاکس کان با ربات -آکا

سایت علمی ، اخبار علمی آکااخبار علمی تازه های فناوری اخبار آموزشی

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش روبوتیک:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- فاکس کان اخیرا قراردادی برای خرید واحد تولید تلفن همراه مایکروسافت به ارزش ۳۵۰ میلیون دلار منعقد کرده است.

,جایگزینی,هزار,کارمند,[categoriy]

جایگزینی ۶۰ هزار کارمند چینی فاکس کان با ربات

جایگزینی ۶۰ هزار کارمند چینی فاکس کان با ربات -آکاجایگزینی,هزار,کارمند,چینی,فاکس,ربات

آکاایران: جایگزینی ۶۰ هزار کارمند چینی فاکس کان با ربات

شرکت چینی فاکس کان تامین کننده و مونتاژکننده محصولات اپل از جایگزینی ۶۰ هزار کارمند و کارگر کارخانه های خود با ربات خبر داده است.

به گزارش آکا ایران به نقل از فارس، این ربات ها برای انجام امور تکراری و به خصوص جای گذاری قطعات در آیفون و ... به کار می رود و انسان ها نیز برای انجام امور پیچیده تر در خط تولید به کار گرفته خواهند شد.

فاکس کان یکی از مهم ترین شرکای حرفه ای اپل و بزرگترین پیمانکار این شرکت در خارج از آمریکا محسوب می شود و اخیرا قراردادی برای خرید واحد تولید تلفن همراه مایکروسافت به ارزش ۳۵۰ میلیون دلار منعقد کرده است.

این شرکت فرایند حذف کارگران از خط تولید خود را آغاز کرده و در اولین گام ۶۰ هزار نفر را در یکی از کارخانه های خود با ربات ها جایگزین نموده است. این ربات ها بسیاری از اقداماتی را که کارگران خط تولید انجام می دادند به سادگی انجام می دهد.

جایگزین کردن ربات ها به جای انسان ها در خط تولید کارخانه ها بخشی از یک فرایند جهانی است که با هدف کاهش هزینه ها از طریق افزایش ساعات کار و جایگزین کردن ربات های پیشرفته با نیروی کار انسانی کم مهارت صورت می گیرد.[ منبع این خبر سایت آکاایران-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جایگزینی ۶۰ هزار کارمند چینی فاکس کان با ربات -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات