501 آموزگار قزوینی در دوره های مهارت عمومی شرکت می کنند

خیراله رحمانی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این آزمون با 44 ساعت آموزش غیرحضوری و 36 ساعت آموزش عملی در قالب طرح توسعه مهارت های حرفه ای آموزگاران ابتدایی با کمتر از شش سال سابقه کار تعریف شده است.
وی اضافه کرد: این آزمون از سوی معاونت آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش طراحی شده و قرار است بخش آموزش نظری به صورت غیرحضوری و از طریق برگزاری آزمون و بخش عملی آن نیز به صورت کارگاهی برگزار شود.
رحمانی، توانمند سازی و ارتقای دانش حرفه ای معلمان را امری لازم در راستای تحقق اهداف تعلیم و تربیت دانست و خاطرنشان کرد: ارتقای سطح دانش و صلاحیت های حرفه ای معلمان، افزایش کیفیت یاددهی و یادگیری در دوره ابتدایی از مهم ترین اهداف این دوره آموزشی است.
وی در ادامه با اشاره به گروه بندی شرکت کنندگان این دوره، اضافه کرد: براساس دستور العمل آزمون، گروه عالی با امتیاز 91 تا 100 امتیاز در اولویت پست های مدیریتی همراه با تشویق وزارتی، گروه خیلی خوب با کسب رتبه 81 تا 90 در پست های مدیریتی و بهره مندی از تشویق های استانی، گروه سوم با کسب امتیاز 71 تا 80 با تشویق منطقه ای و گروه متوسط با کسب 60 درصد امتیاز آزمون، گواهینامه 80 ساعت شرکت در دوره را دریافت می کنند.
رحمانی در ادامه از برنامه ریزی برای برگزاری دوره های ضمن خدمت در تابستان خبر داد و خاطرنشان کرد: برگزاری این دوره ها ویژه کتاب های جدید التالیف، بدو استخدامی و مدیران جدید بوده که برای تابستان برنامه ریزی می شود.
معاون پژوهش برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین در پایان، برگزاری دوره های ضمن خدمت مجازی را از دیگر اقدام های این معاونت طی سال گذشته عنوان و تاکید کرد: استان قزوین در برگزاری دوره های مجازی بین استان های کشور پیشگام بوده و به طور جدی نیز آن را ادامه خواهد داد.
7388/8054

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «501 آموزگار قزوینی در دوره های مهارت عمومی شرکت می کنند» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات