120هزار شغل تا پایان دولت یازدهم باید در حوزه گردشگری ایجاد شود

به گزارش ایرنا، مرتضی رحمانی موحد روز دوشنبه در نخستین نشست مشترک مدیران ستادی معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی و معاونان گردشگری استان ها افزود: برای انجام این مهم، چارچوب کلان، برنامه های اجرایی و میزان اعتبار مورد نیاز مشخص شده است.
وی ادامه داد: همچنین باید برنامه پنج ساله برای اشتغالزایی و توسعه در حوزه گردشگری کشور با فراهم شدن زیرساخت و نرم افزارهای مورد نیاز اجرایی شود.
وی مهمترین شاخص یک کار سازمانی را هماهنگی و همکاری جمعی دانست و بیان کرد: در برخی کشورها درآمد گردشگری با مالیات برابری کرده و خزانه کشور را تامین می کند.
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اظهار کرد: توسعه این صنعت بر اساس سیاست های ابلاغی رهبر معظم انقلاب، یکی از وظایف اصلی و مهم این سازمان است.
رحمانی موحد با بیان اینکه در این راستا باید تعداد ایرانگردان خارجی پنج برابر افزایش یابد، اضافه کرد: برنامه های تحقق این هدف، در چارچوب برنامه ریزی پنج ساله و با توجه به اعتبارات باید اجرایی شود.
به گفته وی توسعه اشتغال و رواج گردشگری از برنامه های کلان سالجاری است.
شرکت در جلسه کارگروه گردشگری لرستان دیگر برنامه امروز رحمانی موحد در خرم آباد است.
خرم آباد به دلیل ارائه خدمات مطلوب به گردشگران نوروزی سال 95 به عنوان یکی از هفت شهر برتر گردشگری کشور انتخاب شده است.
7269/507

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سایر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «120هزار شغل تا پایان دولت یازدهم باید در حوزه گردشگری ایجاد شود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات