مرکز تصویربرداری بیمارستان قمر بنی هاشم خوی افتتاح شد

قاضی زاده هاشمی همچنین مرکز تصویربرداری ام.آر.آی و سی.تی.اسکن خوی را که در نزدیکی بیمارستان در حال ساخت 160 تختخوابی خوی قرار دارد، افتتاح کرد.
این مرکز تصویربرداری با اعتباری بالغ بر شش میلیارد ریال در مدت سه ماه ساخته شده و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی 75 درصد و دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی ارومیه نیز 25 درصد از هزینه های تجهیز آن را تامین کرده است.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور در بیمارستان 230 تختخوابی و 80 ساله قمر بنی هاشم، ضمن بازدید از بخش های مختلف این بیمارستان با بیماران و کادر درمانی این مرکز درمانی گفت و گو کرد.
وزیر بهداشت که به همراه رئیس جمهوری و در بیست و هشتمین سفر کاروان تدبیر و امید به استان آذربایجان غربی سفر کرده است، به عنوان نماینده دولت در شهرستان خوی حضور یافته است.
وی همچنین امروز از روند ساخت بیمارستان آیت الله خویی این شهرستان نیز دیدن کرد.
عملیات ساخت بیمارستان 250 تختخوابی آیت الله خویی از سال 72 توسط هیات امنای مجمع خیرین شهرستان آغاز شده که به علت کندی عملیات اجرا، تکمیل این طرح از سال 90 به وزارت بهداشت واگذار شده است.
1905/1352

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-سایر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مرکز تصویربرداری بیمارستان قمر بنی هاشم خوی افتتاح شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات