فراخوان برگزاری دومین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی اعلام شد

به گزارش خبرگزاری مهر، در راستای تفاهم نامه همکاری بین ستاد بهینه سازی انرژی و محیط زیست معاونت علمی و شرکت بهینه سازی مصرف سوخت همچنین سازمان بهره وری انرژی ایران و در آخر سازمان مدیریت صنعتی، با درک ضرورت ملی جایزه مدیریت انرژی را طراحی کرده و با همکاری یکدیگر اولین دوره این جایزه را برگزار کرده اند و اینک در حال اجرایی سازی دومین دوره از آن هستند.

این همکاری با هدف هماهنگی بین نهادها و سازمان های مختلف با مقوله مدیریت انژی و استفاده حداکثری از پتانسیل های ملی شکل گرفت.

از آنجایی که دامنه شمول جایزه در این دوره، توسعه یافته و شامل صنایع هدف در ۳۱ گروه صنعتی و تولیدکنندگان تجهیزات مصرف‌کننده انرژی در ۱۰ گروه صنعتی است که برای آن‌ها استاندارد ملی معیار مصرف انرژی تدوین شده است.

علاوه بر این، پروژه‌های برتر صرفه‌جویی انرژی در واحدهای مختلف صنعتی كه به اتمام رسیده‌ و نتیجه مشخصی داشته‌اند و نیز ساختمان‌های بزرگ اداری، واجد شرایط حضور در دومین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی هستند.

این جایزه به‌منظور فرهنگ‌سازی، تشویق و ایجاد انگیزه در خصوص ارتقای سطح بهره‌وری انرژی برگزار می‌شود.

[ منبع این خبر سایت مهر-دانش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فراخوان برگزاری دومین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی اعلام شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات