پانزدهمین فن بازار منطقه‌ای کشور در استان البرز افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری مهر، اکبر قنبرپور، رئیس مرکز فن بازار ملی ایران در مراسم افتتاحیه فن بازار منطقه‌ای استان البرز ضمن اشاره به شروع ایجاد فن بازارهای منطقه‌ای در سراسر کشور از سال ۹۳ افزود: یکی از تکالیف شورایعالی انقلاب فرهنگی به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ساماندهی فن بازارهای عمومی و ایجاد فن بازارهای تخصصی در حوزه‌های دارای اولویت کشور است که در این راستا و بر طبق آیین نامه ایجاد شبکه فن بازار ملی ایران، تاکنون ۱۵ فن بازار منطقه‌ای در ۱۵ استان کشور راه اندازی شده است و با راه اندازی دفتر فن بازار منطقه‌ای قزوین، این شبکه شاهد شانزدهمین دفتر خود خواهد بود.

وی مأموریت فن بازار منطقه‌ای استان البرز را بازاریابی محصولات فناورانه شرکت‌های مستقر در البرز، کمک به جذب سرمایه برای طرح‌های فناورانه، احصای نیازهای فناوری استان و تأمین آنها از شبکه فن بازار یا از خارج از کشور، انتقال فناوری و افزایش سطح تکنولوژیک صنایع استان و ... برشمرد.

در ادامه این مراسم، ضمن امضای قرارداد ایجاد فن بازار منطقه‌ای استان البرز فیمابین پارک فناوری پردیس و شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز، احکام اعضای حقیقی شورای فن بازار اعطا شد. همچنين اولین جلسه شورای فن بازار منطقه‌ای تشکیل و آیین نامه داخلی شورا مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در پایان دفتر فن بازار منطقه ای البرز در ساختمان شرکت شهرکهای صنعتی این استان افتتاح و کارگزار فن بازار نیز توضیحاتی را درخصوص فعالیتها و توانمندی های خود ارائه داد.

[ منبع این خبر سایت مهر-دانش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پانزدهمین فن بازار منطقه‌ای کشور در استان البرز افتتاح شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات