نایب رئیس فدراسیون جودو: نباید آرامش ورزشکاران از بین برود

«صدیقه کعبی زاده» در گفت وگو با ایرنا و در خصوص برخی مشکلات به وجود آمده برای «جواد محجوب» جودوکار المپیکی کشورمان، اظهار کرد: همه می دانیم در سال المپیک، جامعه ورزش نیاز به آرامش و تمرکز برای رسیدن به اهدا خود دارد.
وی با اشاره به اینکه محجوب از امیدهای مدال آوری ورزش ایران در ریودوژنیرو محسوب می شود، بیان داشت: او می تواند به طلسم ناکامی این رشته رزمی در المپیک پایان دهد و از تمامی افرادی که در جودو زحمت می کشند انتظار می رود تا جودوکاران و مربیان را به حاشیه نبرند.
نایب رئیس فدراسیون جودو، ادامه داد: برخی مشکلات کوچک در همه ارگان ها وجود دارد. اکنون وزارت ورزش، کمیته المپیک و فدراسیون های المپیکی در تلاش برای آماده سازی مطلوب ورزشکاران خود هستند و ما نیز تلاش می کنیم تا در اقتدار ملی ورزش ایران سهمیه باشیم.
وی در خصوص زمان برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون جودو که چند ماه است با سرپرست هدایت می شود، گفت: قاعدتا زمان برگزاری در اختیار مسئولان وزارت ورزش است. نفرات زیادی برای احراز پست ریاست ثبت نام کرده اند که سپری شدن اقدامات از سوی وزارت ورزش نیاز به زمان دارد.
کعبی زاده گفت: اگر زمان برگزاری به المپیک نزدیک باشد، بهتر است تا مجمع بعد از این رویداد بزرگ برگزار گردد.
وی در مورد استخدام مربی خارجی برای بانوان جودو، تصریح کرد: اجرای برنامه های کلی فدراسیون منوط به ثبات مدیریتی و مشخص شدن رئیس خواهد بود، اما استراتژی فدراسیون جذب مربی خارجی است که بعد از المپیک به دنبال نهایی شدن آن خواهیم بود.
نایب رئیس فدراسیون جودو در خصوص روند آماده سازی تیم های نوجوانان و جوانان دختر ایران برای حضور در قهرمانی آسیا، عنوان کرد: اکنون نفرات به دلیل درگیر بودن با امتحانات در استان های خود تمرین می کنند و از اواخر خردادماه اردوی متمرکز در تهران آغاز خواهد شد و کادر فنی را نیز همان زمان اعلام می کنیم. ضمن اینکه در نظر داریم از مربیان قهرمان پرور استان ها به عنوان کمک مربی در تیم ملی بهره ببریم.
ورزشی**3783**1379

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «نایب رئیس فدراسیون جودو: نباید آرامش ورزشکاران از بین برود» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات