امیر کویت فردا در عربستان

صباح الأحمد الجابر الصباح، امیر کویت در جریان این سفر به عربستان، ریاست هیات دولت کویت در شانزدهمین نشست رهبران کشورهای شورای همکاری خلیج فارس را که قرار است در شهر جده برگزار شود، برعهده خواهد داشت. خبرگزاری ایسنا: امیر کویت فردا (سه شنبه) در راس هیاتی بلندپایه به منظور شرکت در نشست آتی سران شورای همکاری خلیج فارس به عربستان می‌رد.

به گزارش روزنامه مصری الیوم السابع، صباح الأحمد الجابر الصباح، امیر کویت در جریان این سفر به عربستان، ریاست هیات دولت کویت در شانزدهمین نشست رهبران کشورهای شورای همکاری خلیج فارس را که قرار است در شهر جده برگزار شود، برعهده خواهد داشت.

در این دیدار تلاش می‌شود تا همکاری مشترک در جوانب سیاسی، اقتصادی و امنیتی آن میان این کشورها تقویت شود.

سران کشورهای شورای همکاری خلیج فارس در این دیدار تحولات عربی، منطقه‌ای و بین المللی را مورد بررسی قرار می‌دهند.

شورای همکاری خلیج فارس هر ساله دو بار نشست مشورتی را در سطح سران کشورهای عضو برگزار می‌کند. در این دیدارها که از سال 1998 برگزار می‌شود روند همکاری مشترک این کشورها مورد بررسی قرار می‌گیرد.

[ منبع این خبر سایت فردانیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «امیر کویت فردا در عربستان» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات