گردشگری در استرالیا طعمه کروکودیل شد

حمله کروکودیل به دو گردشگر در سواحل شمال شرقی استرالیا منجر به کشته شدن یکی از آن ها شد.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، دو زن که در سواحل شمال شرقی استرالیا مشغول شنا بودند، مورد تهاجم یک کروکودیل قرار گرفتند و یکی از آن ها طعمه این حیوان درنده شد.

قربانی این حادثه زنی 46 ساله بود که در ساعت 22 شب یک شنبه به همراه دوستش وارد آب های ساحل «تورنتون» استرالیا شده بود. دوست این گردشگر نتوانست او را از این مرگ وحشتناک نجان دهد و کروکودیل او را با خود به درون آب برد.

بررسی نیروهای پلیس با هلی کوپتر بالای این منطقه، هنوز نتیجه ای نداده و باقی مانده ای از جسد قربانی پیدا نشده است. دوست قربانی پس از رسیدن نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شد. او بسیار شوکه شده بود و دستش در اثر برخورد با کروکودیل برای نجات دوستش دچار جراحاتی شده بود.

به گزارش بازفید، این حادثه در آب های پارک ملی «دین تری» کویینزلند که در فهرست میراث طبیعی استرالیا به ثبت رسیده، رخ داد. افسر پلیس این پرونده مدعی است این دو زن تا کمر در آب بودند که کروکودیل به آن ها حمله کرد، اما امدادگران شاهد ماجرا می گوید آن دو فقط تا زانو در آب بودند.

این دو زن بومی نبوده و مسلما نمی دانستند آب های ساحلی این منطقه از پارک ملی کویینزلند به محل زندگی کروکودیل ها شهرت دارد. گردشگری که از این حادثه جان سالم به در برده، می گوید: ما یک برخورد حس کردیم و بعد دوستم شروع به جیغ کشیدن کرد و بعد به درون آب کشیده شد.

سال 2009 نیز در این منطقه، پسربچه ای پنج ساله طعمه یک کروکودیل چهار متر و 30 سانتی متری شد. از سال 1971 که کروکودیل های سواحل شمالی استرالیا به فهرست گونه های در خطر انقراض راه پیدا کردند، تعداد آن ها و به همان نسبت خطر علیه گردشگران افزایش پیدا کرده است.

[ منبع این خبر سایت دنیای سفر می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «گردشگری در استرالیا طعمه کروکودیل شد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات