برخورد همزمان با چند مزاحم توئیتری ممکن شد -آکا

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکادنیای اینترنت

آکاایران: سرویس فناوری آکا ایران به نقل از ایتنا؛ بخش وب و اینترنت:

به گزارش آکاایران: آکا ایران- مدیران توئیتر می گویند در آینده نزدیک امکانات بیشتری را برای افزایش امنیت به آن اضافه خواهند کرد.

,برخورد,همزمان,مزاحم,[categoriy]

برخورد همزمان با چند مزاحم توئیتری ممکن شد

برخورد همزمان با چند مزاحم توئیتری ممکن شد -آکابرخورد,همزمان,مزاحم,توئیتری,ممکن

آکاایران: برخورد همزمان با چند مزاحم توئیتری ممکن شد

توئیتر امکانات خود برای مقابله با کاربران مزاحم را افزایش داده و به آنان امکان می دهد نه تنها توئیت های آزاردهنده را علامت گذاری کنند، بلکه بتوانند با ارسال یک گزارش چند توئیت مزاحم را مشخص کنند.

به گزارش آکا ایران به نقل از فارس، به روزرسانی جدید برای iOS، Androidو نسخه رومیزی توئیتر در دسترس است و کاربران با استفاده از آن می توانند در صورت مشاهده چند پیام یا توئیت مزاحم گزارش این موضوع را به طور یکباره برای مدیران توئیتر ارسال کنند.

توئیتر امیدوار است از این طریق راحت تر بتواند افرادی را که در این شبکه اجتماعی برای دیگر کاربران مزاحمت ایجاد می کنند، شناسایی کند. گروه امنیتی این سایت همچنین می گویند از این طریق می توان با دقت بیشتری گزارش های ارسالی را بررسی کرد و به صحت و سقم آنها پی برد.

مدیران توئیتر می گویند در آینده نزدیک امکانات بیشتری را برای افزایش امنیت به آن اضافه خواهند کرد. البته هنوز جزئیات بیشتری در این زمینه اعلام نشده است.[ منبع این خبر سایت آکاایران-تکنولوژی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برخورد همزمان با چند مزاحم توئیتری ممکن شد -آکا» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی پایگاه نشر اخبار دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات